Garážová vrata


Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata jsou určena pro každodenní používání v garážích a jsou nepřehlédnutelnou součástí rodinného domu. Jednoduché ovládání a minimální nároky na údržbu zaručují dlouhou životnost. Panely pro sekční garážová vrata jsou ze žárově pozinkovaného ocelového plechu vypěněné polyuretanovou pěnou o síle 40 mm. Panely je možné lakovat do barev dle vzorníku RAL nebo potáhnout renolitovou fólií. Ovládání vrat: ručně se zámkem nebo elektrickým pohonem s dálkovým ovladačem.

Rolovací garážová vrata

Rolovací garážová vrata MINIROL jsou konstruována z do sebe vzájemně zamčených hliníkových lamel o krycí výšce 77 mm nebo 55 mm. Lamely jsou pro ještě lepší izolační vlastnosti zatepleny PUR pěnou a jsou navíjeny do horního hliníkového boxu pomocí bočních vodících lišt. Díky této jednoduché technologii lze v případě kolize automobilu s vraty vyměnit pouze jednotlivé lamely, nikoliv vrata celá. Montáž garážových vrat je možná před, za nebo do stavebního otvoru. Ovládání vrat je možné ručně nebo pohonem na dálkové ovládání.

Výklopná vrata

Ocelová vrata z pozinkovaného plechu, motiv svislá drážka. Vrata jsou nezateplená, lze i dodatečně zateplit. Maximální plocha vrat 15m2. Ovládání klikou a dvoubodovým zámkem, případně stropním elektrickým pohonem s dálkovým ovládačem.

Zaujali jsme Vás, nebo máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vždy nalezneme společné řešení.

Císař LO s.r.o. - Dobřenice 191 | IČ: 27485773 | Spis. zn.: C 21807/KSHK Krajský soud v Hradci Králové

O cookies

phone +420 603 259 290     phone +420 603 470 666     phone cisar.otto@email.cz    
Chci cenovou nabídku ZDARMA

Děkuji nemám zájem