Markýzy

VENEZIA

Markýza s kloubovými AL rameny bez nosného profilu s maximálními rozměry 5,5 m, výsun do prostoru 2,25 m. Konstrukce v barvě bílé a šedé. Ovládání možné převodovkou s klikou, případně motorem s možností sensoru slunce vítr. Potahová látka Sattler s protiplísňovou a protiprachovou úpravou, nejvyšší stálobarevností, moderním designem, certifikátem ISO 9001.Tento typ markýzy je vhodný pro zastínění menších teras rodinných domů, balkónů a lodžií.

VENEZIA SUPER

Markýza s kloubovými AL rameny na nosném profilu 40x40mm s maximální rozměry - šíře 18m, výsun do prostoru 3,5 m. Konstrukce v barvě bílé a šedé. Ovládání možné převodovkou s klikou, případně motorem s možností sensoru slunce vítr. Potahová látka Sattler s protiplísňovou a protiprachovou úpravou, nejvyšší stálobarevností, moderním designem, certifikátem ISO 9001.Tento typ markýzy je vhodný pro zastínění větších ploch –  teras rodinných domů, teras restaurací a kaváren.

FAMILY eco

Markýza s kloubovými AL rameny na nosném profilu 40x40mm s maximální rozměry - šíře 19,5m, výsun do prostoru 4 m. Konstrukce v barvě bílé. Ovládání možné převodovkou s klikou, případně motorem s možností sensoru slunce vítr. Potahová látka Sattler a Swela s protiplísňovou a protiprachovou úpravou, nejvyšší stálobarevností, moderním designem, certifikátem ISO 9001.Tento typ markýzy je vhodný pro zastínění větších ploch –  teras rodinných domů, teras restaurací a kaváren.

FAMILY kompakt C

Kazetová markýza s kloubovými AL rameny na nosném profilu 40x40mm s maximální rozměry - šíře 19,5m, výsun do prostoru 3,5 m. Konstrukce v barvě bílé. Kompakt C tvoří horní zastřešení + spodní kryt + výjezdový profil Ovládání možné převodovkou s klikou, případně motorem s možností senzoru slunce, vítr. Potahová látka Sattler a Swela s protiplísňovou a protiprachovou úpravou, nejvyšší stálobarevností, moderním designem, certifikátem ISO 9001. Tento typ markýzy je vhodný pro zastínění větších ploch –  teras rodinných domů, teras restaurací a kaváren.

SKLOPNÉ MARKÝZY

Sklopné zastínění je určené pro restaurace, lodžie panelových domů, rodinných domů, administrativních, továrních a správních budov. Konstrukce je ocelová s nátěrem, hliníková nebo nerezová. Sklopná nerezová markýza je vhodná do historických center měst.

KORBOVÉ MARKÝZY

Nesklopná, , pevná, hliníková konstrukce. Látka je přepásána nerezovou, leštěnou páskou a zanýtována. Maximální plocha zastřešení 2m do prostoru, šířka modulu max. 6m (lze stavět i vedle sebe). Potahová látka Sio-line, nepromokavá, stálobarevná, omyvatelná poplastovaná textilie v široké stále barev.

ZASTÍNĚNÍ ZIMNÍCH ZAHRAD

Stropní clona pro zastínění zimních zahrad a pergol chrání vaši zimní zahradu nebo pergolu před nesnesitelným horkem. Dokonalé napnutí látky zabezpečuje speciální mechanismus, který neustále látku vypíná. Tato clona se dodává pouze v motorovém provedení.

PERGOLY

Jsou speciálním řešením zastínění, které je odolnější proti větru než klasické markýzy, jsou vhodné jak k zastínění teras rodinných domů, tak k velkoplošnému zastínění teras restaurací a kaváren. Nabízíme několik provedení pergol. Jednotlivé pergoly se liší typem montáže, do stropu, popřípadě na zeď a provedením nebo výbavou.

OMBRAMOBIL

Samostatně stojící clona, vyjíždějící z ocelové konstrukce na obě strany, na konstrukci jsou umístěny markýzy Venezia Super s kloubovými rameny. Maximální plocha zastřešení šíře, neomezeno. Ovládání převodovka s klikou, případně motorem.  Potahová látka Sattler s protiplísňovou a protiprachovou úpravou, nejvyšší stálobarevností, moderním designem, certifikátem ISO 9001. Uplatnění najde u objektů bez možnosti montáže na budovách, celkově demontovatelná.

​PEVNÉ ZASTŘEŠENÍ

Samostatně stojící konstrukce potažená nepromokavou plachtou. Barva konstrukce a potahu dle dohody se zákazníkem. Tento typ zastínění je vhodný pro letní zahrádky a předzahrádky hotelů a restaurací.

Zaujali jsme Vás, nebo máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vždy nalezneme společné řešení.

Císař LO s.r.o. - Dobřenice 191 | IČ: 27485773 | Spis. zn.: C 21807/KSHK Krajský soud v Hradci Králové

O cookies

phone +420 603 259 290     phone +420 603 470 666     phone cisar.otto@email.cz    
Chci cenovou nabídku ZDARMA

Děkuji nemám zájem