Předokenní rolety

Roletové systémy jsou významným estetickým prvkem každého objektu. Tudíž je nabídka jejich barevného provedení nesmírně široká. Dodávány jsou v mnoha variantách imitace dřeva i plně barevných provedení. Na přání zákazníka je možné rolety lakovat do barvy vzorníku RAL.

Ovládání rolet je možné ručně nebo přes motorový pohon. V tomto případě lze ovládat rolety centrálně.

Pro výrobu předokenních rolet používáme kvalitní komponenty belgického výrobce MINIROL.

Rolety s viditelným boxem

Roletové systémy určené zejména pro dodatečnou montáž. Zasahují do stávajícího stavebního otvoru. Lamelový pancíř je navíjen do hliníkového boxu umístěného na vnější straně. Samozřejmostí je také integrace rolovací sítě přímo do roletového boxu.

Rolety se zaomítacím boxem

Ideální a nejelegantnější řešení na trhu určené zejména pro novostavby a rekonstruované objekty. Box rolety je zaomítatelný a odizolovaný přímo ve zdi nad okenním otvorem a není tedy nikterak viditelný. Samozřejmostí je také integrace rolovací sítě přímo do roletového boxu.

Rolety do překladu Heluz

Roletový systém univerzálního použití dodávaný v provedení bez boxu. Výhodou tohoto systému je, že rolety můžete instalovat kdykoliv i po dokončení stavby. Zároveň tento systém umožňuje zapustit vodítka do fasády.

Rolety s integrovanou sítí proti hmyzu

Jedná se o moderní řešení kombinace rolety a sítě proti hmyzu. Hřídel s pružinou pro sít je umístěna přímo v roletovém boxu, přičemž chod sítě je naprosto nezávislý na roletovém systému. Optimální utěsnění zajišťují kartáčky umístěné ve vodících a koncových lištách.

Zaujali jsme Vás, nebo máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vždy nalezneme společné řešení.

Císař LO s.r.o. - Dobřenice 191 | IČ: 27485773 | Spis. zn.: C 21807/KSHK Krajský soud v Hradci Králové

O cookies

phone +420 603 259 290     phone +420 603 470 666     phone cisar.otto@email.cz    
Chci cenovou nabídku ZDARMA

Děkuji nemám zájem